Angāru un komercēku celtniecība

Eldorado Group piedāvā plašu sērijveida ātri uzceļamu ēku līniju uz tipveida vieglu tērauda plānsienu konstrukciju bāzes. Sērijveida ātri uzceļamas ēkas – tas ir pārbaudīts un drošs risinājums, kas ļauj apmierināt jebkuras nozīmes praktisku būvju pieprasījumu, samazināt celtniecības izmaksas un ēku uzcelšanas termiņus.
Mēs realizējam gan karkasus, gan arī pilna komplekta ēkas. Pasūtot kompānijā Eldorado Group visus ēkas komponentus (karkass, jumta segums, sienas), pasūtītājs saņem projektu no „vienām rokām”.
Iespējami dažādi sienu un jumta norobežojumu kombināciju varianti, Vēl, var tikt projektētas un piegādātas iekšējās starpsienas un iekšējo sienu aizsardzība no profiltērauda loksnēm.
Ja pasūtītājs vēlas, par norobežojošām konstrukcijām var izmantot sendviču paneļus vai trīsslāņu lokšņu montāžu. Līdzena, horizontālā apakšējā josla ļauj apšūt iekšpusē ēkas griestus ar sendviča paneļiem. Tas, ka nav porainu seguma materiālu no sendviča paneļiem vienkāršo uzkopšanu un novērš netīrumu un slimību izraisošu baktēriju rašanos telpās. Par siltinātāju tiek izmantots minerālvates siltinātājs ar folijas pārklājumu, stiegrotu ar augstas izturības sintētisko šķiedru tīklu.
Pie nesiltināta ēkas izgatavošanas varianta, karkasam tiek uzlikts tikai ārējais profiltērauda loksnes apšuvums
Metālkonstrukcijas tiek izmantotas industriālo ēku, noliktavu, angāru, auto darbnīcu celtniecībā. Tās vēl bieži izmanto lauksaimniecības mērķiem paredzēto ēku celtniecībai, kurās nepieciešams augsts bakterioloģiskās aizsardzības līmenis. Tai skaitā piedāvājam tipveida risinājumus putnu fermu, liellopu novietņu un cūku fermu celtniecībai.

Ēku montāžu veic mūsu organizācija un apakšuzņēmēju partneru kompānijas, atkarībā no objekta apjomiem un sarežģītības. Mēs esam gatavi piedāvāt mūsu klientiem pilnu pakalpojumu spektru: no montāžas līdz ģenerāluzņēmēja darbībai.

Sendviča paneļi

Ēkas uz vieglu tērauda konstrukciju bāzes un bimetāla ēkas

Bezkarkasa ēkas