Uzticams partneris

Ražošanas un tirdzniecības uzņēmums ELDORADO GROUP veiksmīgi darbojas attīstot uzņēmējdarbības virzienu plašu pakalpojumu projektēšanas, ražošanas un jaudas elektronikas komponentu piegādes nodrošināšanā, velmēta metāla izstrādājumu ražošanā rūpniecības un būvniecības nozarēm, kā arī gatavu risinājumus arkas veida metāla ēku konstrukciju apgādē. Visas piegādes tiek veiktas tieši no Eiropas un Amerikas ražotājiem.

 

Sadarbojoties ar vadošajiem pasaules ražotājiem, mēs nodrošinām mūsu partnerus ar plašu augstas kvalitātes produktu diapazonu, pieredzējušu tehnisko atbalstu un konkurētspējīgām cenām tirgū.

 

Mūsu misija ir sniegt efektīvus pakalpojumus, lai nodrošinātu mūsu klientus un partnerus visā pasaulē ar rentabliem risinājumiem, kuriem var uzticēties.

 

Mēs darām visu iespējamo, lai nopelnītu mūsu potenciālo klientu uzticību un cieņu, nodrošinot viņus ar visaugstākās kvalitātes produktiem un sniedzot efektīvus pakalpojumus, vēršot pilnīgu uzmanību uz klientu vajadzībām un vienmēr paliekot kompetentiem un uzticamiem biznesa partneriem.